Martin Jelínek

Mgr. Martin Jelínek

Zakladatel vzdělávací společnosti ATAC vystudoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jako aktivní sportovec se zajímal o vliv stravy na zdraví a možnosti doplňkové výživy ovlivňovat fyzickou výkonnost. Po ukončení studií jako spoluzakladatel společnosti vyrábějící a prodávající doplňky stravy pro sportovce začal radit nejprve kolegům ve sportu.

Po ukončení aktivní sportovní kariéry (atletika, armwrestling) postupně svoji konzultační činnost rozšiřoval, za posledních 11 let absolvoval přibližně 3000 přednášek v oboru zdravého životního stylu.

Protože není zastáncem tzv. „normovaných jídelníčků“, které nikdy nemohou odpovídat individuálním požadavkům jednotlivce, vytvořil v roce 2007 šestiměsíční kurz „Poradce pro výživu“. V něm vychovává zájemce o zdravý životní styl, kteří chtějí získat komplexní pohled na stravování - tedy takový, který kombinuje nové poznatky moderní vědy a staletá moudra nejen východních kultur. Jeho cílem je ovlivnit způsob uvažování všech lidí, kteří už nechtějí být manipulováni nekalými taktikami prodejců nekvalitních potravin a propagátory nesmyslných dietetických režimů.

Školil v několika společnostech prodávající doplňky stravy, mezi nejvýznamnější patří americká firma Nutrilite.

Je certifikovaným poradcem pro vyhodnocování analýz stopových prvků z vlasů, mezi jeho klienty patří i řada olympioniků.

Od roku 2010 spolupracoval s Českou televizí na velmi úspěšném pořadu „Pod pokličkou“.

Je autorem oblíbených webů Škola zdravého vaření a Vysněná postava, své názory na zdraví prezentuje na www.receptyprozdravi.cz.

Televizní pořady

Odkazy na on-line archiv dílů pořadů "Pod pokličkou" České televize, na kterých Martin Jelínek spolupracoval:

Účast v dalších TV pořadech:

Martin Jelínek hostem v Show Jana Krause

Jitka Pořízková

Jitka Pořízková

Spoluzakladatelka vzdělávací společnosti ATAC své první profesní zkušenosti získala v sektoru bankovnictví, kde působila 6 let. Posledních 16 let se zabývá oblastí krásy, vizáže a řeči těla. Běžné individuální aktivity vizážistky spojovala se spoluprací s profesionálním fotografem Rostislavem Šimkem.

Devět let působila jako extérní lektorka kurzů a workshopů, kde se vedle produktového školení obchodníků specializovala i na školení obchodních dovedností a prezentace body language.

Je autorkou knihy „Kouzlo líčení – krůčky ke kráse“.

Několik let přispívala odbornými radami a články do časopisů a periodik: Novinky.cz, Květy, PULS, Právo, Listy moravskoslezské.

Společně s Martinem Jelínkem vyvinula unikátní systém čtení řeči těla, který respektuje holistické pojetí člověka. Tento vychází z jednoduchého systému pozorování projevů fyzického těla na úrovni motoriky, péče o svůj zevnějšek a přístupu ke svému zdraví, kombinovaný s projevy mysli.

Výsledkem této činnosti je i kurz Řeč těla, jak ji neznáte.

Autorka knih

Kouzlo líčení
Poznej sebe, poznáš druhé