Powered by Smartsupp
Kurzy ATAC

Úvod / Knihy

Půst - cesta k dokonalosti

Půst - cesta k dokonalosti

Půst je mnohými vyzdvihován a opěvován především díky možnostem, které nabízí. Část laické i odborné veřejnosti ale této očistné metodě, která je stará jako civilizace sama, nemůže přijít na jméno. Ať už jsou jejich důvody jakékoli, nikdo nemůže popřít fakt, že dodržováním několika jednoduchých pravidel, která odlišují půst od obyčejné hladovky, nám půst přinese vždy nemálo pozitivních a zajímavých možností ovlivnit vlastní fyzické i mentální zdraví.

Pokud tato pravidla známe a chceme dodržovat, nic nám nebrání v cestě k dokonalosti.

Dnešní doba, která je v oblasti zdravého životního stylu typická zájmem o různé očistné kúry a detoxikační techniky. Nabízí bezpočet návodů, jak začít s půsty. V podstatě je jedno, jak dlouhou postní dobu zvolíme a zda v průběhu tohoto doslova kouzelného období budeme pít pouze čistou vodu či si celý proces usnadníme konzumací čerstvých šťáv nebo bylinkových čajů. Principy půstu budou fungovat ve všech případech. Nejtěžší je najít důvod, proč vůbec půst realizovat, a následně udělat první krok.

Kniha Půst - cesta k dokonalosti se zabývá primárně důvody, proč. Jsou zde shrnuty nejdůležitější argumenty, ze kterých si každý může svobodně vybrat ten "svůj" a rozhodnout se, jak velký krůček k vlastní dokonalosti udělá právě díky krátkému oprostění se od jídla a správné práci s vlastní myslí.

Přečtěte si ukázku z knihy

270 Kč