Výživa při zhoubných onemocněních

Zhoubná onemocnění postihují přibližně třetinu celosvětové populace. Není se tedy co divit, že na ni upíná pozornost nejen ortodoxní medicína, ale prakticky všechny další alternativní směry v oblasti léčení. Každý specialista na léčbu nádorových onemocnění má svůj specifický pohled na příčinu jejího vzniku a následně i na způsob stravování v prevenci i v samotném průběhu léčby. Je jasné, že se tyto názory různí, bohužel na tento názorový rozkol doplácí vždy samotný pacient.

Rakovina je individuální problém, k jejíž léčbě by se mělo přistupovat stejným způsobem. Klasická medicína toto bohužel není schopna zajistit, proto v převážné většině případů selhává. Ostatní systémy nejsou zase schopny svoje aktivity dostatečně centralizovat a oslovit širokou populaci.

Každý, koho se problém nádorových onemocnění týká, stojí před problémem, komu vlastně věřit. Cesta vedoucí k poznání, jak ideálně vyživovat tělo i mysl, je pro spoustu lidí klikatá a zdlouhavá. Za předpokladu, že při snaze najít ten správný způsob stravování dodržujeme určitá pravidla, zjistíme, že jediným smysluplným přístupem je postavit se na vlastní nohy, opustit stádo a jít cestou individuality.

Proč si přečíst tuto knihu?

  1. Dozvíte se, jaké jsou možné příčiny vzniku zhoubných onemocnění.
  2. Zjistíte, proč se 80 % všech vyléčených nádorů do pěti let objevuje znovu.
  3. Přijdete na to, které potraviny ubližují a proč „normované jídelníčky“ v nemocnicích zhoršují zdravotní stav.
  4. Naučíte se, jak realizovat stravu, která vede k harmonizaci metabolismu.
  5. Zjistíte, že pro dokonalé fungování organismu je potřeba správně vyživovat tělo i mysl.

Přečtěte si ukázku z knihy

190 Kč