Kurzy ATAC

Úvod / Knihy

Výživa při zhoubných onemocněních

Výživa při zhoubných onemocněních

Zhoubná onemocnění postihují přibližně třetinu celosvětové populace. Není se tedy co divit, že na ni upíná pozornost nejen ortodoxní medicína, ale prakticky všechny další alternativní směry v oblasti léčení. Každý specialista na léčbu nádorových onemocnění má svůj specifický pohled na příčinu jejího vzniku a následně i na způsob stravování v prevenci i v samotném průběhu léčby. Je jasné, že se tyto názory různí, bohužel na tento názorový rozkol doplácí vždy samotný pacient.

Rakovina je individuální problém, k jejíž léčbě by se mělo přistupovat stejným způsobem. Klasická medicína toto bohužel není schopna zajistit, proto v převážné většině případů selhává. Ostatní systémy nejsou zase schopny svoje aktivity dostatečně centralizovat a oslovit širokou populaci.

Každý, koho se problém nádorových onemocnění týká, stojí před problémem, komu vlastně věřit. Cesta vedoucí k poznání, jak ideálně vyživovat tělo i mysl, je pro spoustu lidí klikatá a zdlouhavá. Za předpokladu, že při snaze najít ten správný způsob stravování dodržujeme určitá pravidla, zjistíme, že jediným smysluplným přístupem je postavit se na vlastní nohy, opustit stádo a jít cestou individuality.

Proč si přečíst tuto knihu?

  1. Dozvíte se, jaké jsou možné příčiny vzniku zhoubných onemocnění.
  2. Zjistíte, proč se 80 % všech vyléčených nádorů do pěti let objevuje znovu.
  3. Přijdete na to, které potraviny ubližují a proč „normované jídelníčky“ v nemocnicích zhoršují zdravotní stav.
  4. Naučíte se, jak realizovat stravu, která vede k harmonizaci metabolismu.
  5. Zjistíte, že pro dokonalé fungování organismu je potřeba správně vyživovat tělo i mysl.

Přečtěte si ukázku z knihy

190 Kč