Kurzy ATAC
Začínáme za 35 dnů Zobrazit přihlášku

Low carb diety

Ke každému cíli vždy vede několik cest – a žádná z nich není univerzální tak, aby zafungovala vždy a na každého. V oblasti redukce hmotnosti a sportovní výživy to platí dvojnásob.

Low carb diety

Pro koho je kurz „Low carb diety“ vhodný?

Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku. Druhou hlavní skupinou, která využije kurz na 100 %, jsou sportovci všech úrovní a všech kategorií. Vyberte si, co zajímá vás:

Zajímá mě hlavně hubnutí tuků

  • Získáte teoretický a hlavně praktický návod, jak přepnout metabolismus na spalování tuků (do ketózy), jak se v tomto režimu udržet i jak se z něj vrátit ke standardnímu sacharidovému metabolismu bez zbytečného jo-jo efektu.
  • Probereme všechny hlavní typy low carb diet – ketogenní, paleo, cyklickou ketogenní i přerušovaný půst (IF). Naučíte se, jak z tohoto portfolia možností vybrat dietu pro konkrétní situaci redukce hmotnosti a tuku. A to buď pro sebe, nebo pro kohokoli dalšího.
  • V interaktivní aplikaci ZOF se naučíte vytvářet jednotlivé typy low carb jídelníčků.

Zajímá mě low carb ve sportovní výživě

  • Zjistíte, pro jaké sporty je využití low carb diet vhodné, a pro jaké méně.
  • Naučíte se v před- i potréninkovém jídelníčku využívat všechny výhody ketogenního stravování pro zlepšení výkonu a regenerace.
  • Speciální část kurzu věnuji cyklickým ketogenním dietám, kombinujícím sacharidové a bezsacharidové dny, a jejich využití ve vytrvalostních i silových sportech.

Co dalšího se v kurzu Low Carb diety ještě naučíte?

  • Jaké potraviny při low carb preferovat a kterým se naopak vyhýbat.
  • Jaká jsou možná úskalí, která ketogenní diety mají.
  • Jak low carb stravování využít při prevenci vzniku různých chorob – například jako podpůrný prostředek při inzulínové rezistenci.
  • Jak se správnou koncepcí low carb stravy vyhnout běžným „neduhům“ nízkosacharidového stravování – bolestem hlavy, nedostatku energie, zažívacím potížím, únavě, poruchám acidobazické rovnováhy (překyselení).

Jak studium probíhá?

1

Studijní lekce

Ve studijní sekci se každý den zobrazí studijní lekce zabývající se jedním konkrétním tématem. K těmto je možné se vracet, není podmínkou studovat každý den.

2

Cvičné testy

Každý den je k dispozici cvičný test, který slouží k opakování učiva a připraví vás na souhrnný měsíční test.

3

Tvorba jídelníčků

Na výukové aplikaci vytváříte jídelníčky k vybraným tématům a převádíte tak naučenou teorii do praxe.

4

Poradna

Máte přístup k on-line poradně, ve které lektor průběžně odpovídá na všechny dotazy týkající se aktuálně probíraných témat. K dispozici je celá historie Poradny, tato slouží jako zdroj dalšího studijního materiálu.

5

Závěrečný test

Probíhá na on-line platformě, tedy v klidu z domova a bez stresu. Je vyvrcholením celého studijního snažení.

6

Certifikát

Po úspěšném absolvování studijních lekcí i závěrečného testu vám bude certifikát zaslán poštou.

Důvody, proč se přihlásit do kurzu Low carb diety

Více o studiu u nás:

Do sekce Vše o studiu

Typ kurzu:

On-line kurz

Lektor:

Martin Jelínek

Trvání:

35 dnů

Termín:

3. července 2023
4. září 2023

Cena kurzu:

2 900 Kč

Ohlasy
absolventů

Našimi kurzy prošla řada studentů z celého světa. Přečtěte si ohlasy některých z nich.

Všechny ohlasy

Radek Pelikán

Radek Pelikán

Když jsem před časem hledal nějaký odborný kurz na zdravou výživu a výživové poradenství, tak mě nabídka kurzů společnosti ATAC zaujala okamžitě, především svým rozsáhlým obsahem a faktem, že se...

Celé hodnocení

Martin Linda

Martin Linda

Pan Mgr. Martin Jelínek nastavil laťku v oblasti vzdělávání opravdu vysoko. Je to kvalitní a propracovaný vzdělávací systém, který zaujme a naučí základní informace v oblasti zdraví a výživy. Jsem...

Celé hodnocení

Jan Trávníček

Smekám klobouk před panem Jelínkem pro jeho ohromné znalosti, za jeho chytáky (podněcoval nás k logickému řešení / žádné našprtané papouškování), a co mi vyrazilo dech, tento velice úspěšný muž...

Celé hodnocení

Ing. Marek Smetana

Když sa zpětně ohlédnu, su moc rád, že nastúpil sem na kurz, co vedl stravní mistr, magistr Martin Jelínek. Dozvěděl sem sa, co tisíce let východní nauky tvrdijá, ale aj...

Celé hodnocení

Nestíháte tento termín? Pošleme Vám upozornění na nový.

Chci upozornit

Přihláška do kurzu

Low carb diety

Počet účastníků:

2 900 Kč