AKTUÁLNĚ: Za hranice možností Aktuality Články Blog Kvízy Ke stažení Košík

Kurzy ATAC

Poradenství ve výživě a životním stylu

Poradenství, které poskytujeme, je VŽDY individuální a vychází z potřeb každého jedince. Vymyslet jeden univerzální stravovací režim a prodávat jej bez cíleného zaměření je nejenom nešťastné a neúčinné, ale také ve své podstatě můžeme mluvit o podvodu.

Co je PoradceProVyzivu.cz?

Autorem systému poradenství ve stravování a zdravém životním stylu je Mgr. Martin Jelínek. Filozofií tohoto systému je fakt, že strava ovlivňuje chování a fungování nejen každé buňky našeho těla, ale i orgánů a systémů. Pokud nastavíme jídelníček tak, aby odpovídal požadavkům našeho organismu v oblasti jeho biochemického i energetického fungování, můžeme tvrdit, že jsme schopni ovlivnit fungování těla prakticky ve všech směrech.

Co nabízíme:

Jídelníčky šité na míru, které umí řešit:

Co NENABÍZÍME:

Jakým způsobem probíhají osobní konzultace?

  1. Zjistíme základní parametry a způsob fungování těla – somatotyp, krevní skupina, funkce autonomní nervové soustavy, tělesná konstituce (množství tuku, vody a svalové hmoty)
  2. Zjistíme energetický konstituční typ (způsob chování těla a jeho reakce na jednotlivé typy potravin)
  3. Analyzujeme stávající jídelníček a jeho vliv na chování organismu
  4. Stanovíme cíl, kterého chceme dosáhnout (úprava hmotnosti, detoxikace, úprava energetické bilance, podpora mozkové činnosti…)
  5. Vytvoříme jídelníček „na míru“, vybereme vhodné a dobře dostupné potraviny a vše zakomponujeme do uceleného systému, který je v našich podmínkách velmi dobře a snadno aplikovatelný

Kde konzultace probíhají?

Konzultace probíhají stabilně v ostravské Poradně (Janáčkova 16). V případě nutnosti rychlého řešení či problémů spojených s cestováním je možné zvolit konzultaci pomocí Skype.

Co si odnesete z konzultace?

Jaké jsou možnosti osobního poradenství?

Jak postupovat?

  1. Vyberete a objednáte si službu, která Vám vyhovuje.
  2. Po uhrazení konzultace Vám nabídneme vhodný termín pro její realizaci.

  Objednat konzultaci