Poradenství - program Harmony

Existuje řada způsobů, jak pomocí stravy zhubnout nadbytečný tuk, podpořit mozkovou aktivitu, harmonizovat trávení a nastolit metabolickou rovnováhu. Stačí jen:

  • Znát a respektovat základní pravidla stravování a pohybové aktivity.
  • Umět určit metabolické potřeby těla.
  • Vlastnit dostatečně pevnou vůli k dodržování nastaveného režimu.

Program Harmony řeší na individuální úrovni a celostním způsobem ty metabolické dysbalance, které souvisí se způsobem stravování:

  • Redukci nadváhy
  • Detoxikaci organismu
  • Podporu mozkové činnosti
  • Střevní dybslance
  • Potravinové intolerance a alergie
  • Chování imunitního systému
  • Stravu v období těhotenství a kojení

Jak poradenství probíhá?

1
Společně stanovíme cíl – každý má svoje vlastní představy, mým úkolem bude je respektovat a v případě potřeby je formulovat do realistického formátu.
2
Zanalyzujeme metabolismus – ať už je cíl jakýkoli, k jeho dosažení je žádoucí mít představu o tom, jaký metabolický profil řídí chování těla. Jeho správné stanovení pomůže lépe zacílit na nové úpravy ve stravování.
3
Zanalyzujeme stávající jídelníček – je nezbytně nutné vědět, jakou koncepcí stravy je tělo ovládáno, na jaké potraviny jste zvyklí, které přebývají a naopak kterých se nedostává. Odhalení chyb je základním předpokladem pro správné nastavení funkčního jídelníčku.
4
Budeme pracovat na změně stravování – NEdostanete ode mě jídelníček, který budete dodržovat. Změny budeme provádět postupně, krok za krokem, a průběžně sledovat reakce těla. Jen tak je možné nastavit systém, který skutečně funguje. Stravu budeme společně ladit na aplikaci ZOF, kde vám budu každý den koukat do talíře. Do užívání doplňků nikoho nutit nebudu - pokud na jejich příjmu budete trvat, vybereme takové, které pro vaše potřeby dávají skutečný smysl.
5
Budeme spolu v neustálém kontaktu – komunikace bude probíhat na platformě aplikace ZOF, součástí poradenství budou pravidelné videohovory.

Kde poradenství probíhá?

Konzultace probíhají stabilně v ostravské Poradně (Obrovského 12). V případě nutnosti rychlého řešení či problémů spojených s cestováním je možné zvolit konzultaci pomocí videohovoru.

Váš trenér
Martin Jelínek

Výživový poradce, autor sedmi úspěšných knih. Zakladatel vzdělávací společnosti ATAC pořádající kurzy, která spojují moudra východních filozofií s poznatky moderní vědy. Jeho cílem je předávat celostní poznání v oblasti výživy a zdraví všem skupinám populace. Vede kurzy výživového poradenství on-line, podílel se na pořadu České televize Pod pokličkou, je autorem výukového systému ZOF.

Cena včetně DPH:

9 900 Kč

Termín zahájení:

Následující pracovní den po uhrazení poradenství.

Typ:Individuální poradenství
Rozsah:3 měsíce

Objednávka poradenství:

Program Harmony

Počet účastníků:

Aktuální měna: CZK Přepnout na EUR

Cena vč. DPH: 9 900 Kč