Poradenství - program Sport

Existuje řada způsobů, jak pomocí stravy podpořit sportovní výkon. Někteří volí zkratky skrze užívání doplňků stravy, ti „chytřejší“ postupují systematicky a zaměřují se na komplexní úpravu stravování. K dosažení takového cíle je zapotřebí několik "maličkostí":

  • Znát a respektovat základní pravidla stravování a pohybové aktivity.
  • Umět určit metabolické potřeby těla.
  • Vlastnit dostatečně pevnou vůli k dodržování nastaveného režimu.

Program Sport řeší na individuální úrovni a celostním způsobem maximalizaci sportovního výkonu včetně nezbytné regenerace pro všechny typy sportů – od atletiky, přes fitness, fotbal, hokej, basketbal a další kolektivní sporty, až po golf či šachy. Každý takový sport má svoje specifika a každý jedinec je individualita – poradenství v programu Sport tyto dva světy spojí do jednoho fungujícího celku. Výsledkem je plán, které umí řešit:

  • optimalizaci množství tukové a svalové hmoty,
  • efektivní pozátěžovou regeneraci,
  • maximalizaci fyzického i mentálního výkonu.

Jak poradenství probíhá?

1
Společně stanovíme cíl – každý má svoje vlastní představy, mým úkolem bude je respektovat a v případě potřeby je formulovat do realistického formátu.
2
Zanalyzujeme metabolismus – ať už je cíl jakýkoli, k jeho dosažení je žádoucí mít představu o tom, jaký metabolický profil řídí chování těla. Jeho správné stanovení pomůže lépe zacílit na pohybovou aktivitu a především koncepci nového stravování.
3
Zanalyzujeme stávající jídelníček – je nezbytně nutné vědět, jakou koncepcí stravy je tělo ovládáno, na jaké potraviny jste zvyklí, které přebývají a naopak kterých se nedostává. Odhalení chyb je základním předpokladem pro správné nastavení funkčního jídelníčku.
4
Budeme pracovat na změně stravování – NEdostanete ode mě jídelníček, který budete dodržovat. Změny budeme provádět postupně, krok za krokem, a průběžně sledovat reakce těla. Jen tak je možné nastavit systém, který skutečně funguje. Stravu budeme společně ladit na aplikaci ZOF, kde vám budu každý den koukat do talíře. Do užívání doplňků nikoho nutit nebudu - pokud na jejich příjmu budete trvat, vybereme takové, které pro vaše potřeby dávají skutečný smysl.
5
Budeme spolu v neustálém kontaktu – komunikace bude probíhat na platformě aplikace ZOF, součástí poradenství budou pravidelné videohovory.

Kde poradenství probíhá?

Konzultace probíhají stabilně v ostravské Poradně (Obrovského 12). V případě nutnosti rychlého řešení či problémů spojených s cestováním je možné zvolit konzultaci pomocí videohovoru.

Váš trenér
Martin Jelínek

Výživový poradce, autor sedmi úspěšných knih. Zakladatel vzdělávací společnosti ATAC pořádající kurzy, která spojují moudra východních filozofií s poznatky moderní vědy. Jeho cílem je předávat celostní poznání v oblasti výživy a zdraví všem skupinám populace. Vede kurzy výživového poradenství on-line, podílel se na pořadu České televize Pod pokličkou, je autorem výukového systému ZOF.

Cena včetně DPH:

9 900 Kč

Termín zahájení:

Následující pracovní den po uhrazení poradenství.

Typ:Individuální poradenství
Rozsah:3 měsíce

Objednávka poradenství:

Program Sport

Počet účastníků:

Aktuální měna: CZK Přepnout na EUR

Cena vč. DPH: 9 900 Kč