Kurzy ATAC

Kdo nejčastěji studuje náš kurz Poradce pro výživu?

Jsem rodič a chci, aby moje děti zdravě jedly

Jak často má dítě jíst? Co ke snídani a co naopak ne? Jakou svačinu připravit do školy? A co dělat, pokud se ditě přejídá a má nadváhu? Rodiče s malými i většími dětmi se v kurzu naučí, jak co nejlépe poskládat dětský jídelníček, aby byl zdravý, obsahoval všechny potřebné nutriční složky, a aby také chutnal. Studium je individuální a vhodné i pro maminky na mateřské.

Více o kurzu

Chci se stát (jsem) výživovým poradcem

Nebo už jako výživový poradce pracujete a chcete si rozšířit znalosti - vy se v kurzu naučíte holistickému pohledu a přístupu k výživě, stane se vám spojovacím mostem mezi Východem a západní vědou. Vedle zájemců o práci výživových poradců si studiem Poradce doplňují vzdělání i další profesionálové - lékaři, farmaceuti či studenti oboru nutriční terapie. Bonus pro vás - jako jediní v Česku používáme při studiu originální výukovou hru.

Více o kurzu

Ohrožují mě civilizační choroby

Znalosti získané studiem Poradce vám pomohou udržet zdraví v rovnováze ať už se chcete naučit, jak civilizačním chorobám předcházet, či jak využít stravu při zmírňování jejich příznaků. Budete znát, jak potraviny kombinovat i jak je připravovat, vše přitom snadno převedete do praxe. Ať už ve svém vlastním jídelníčku, pokud studujete „pro sebe“, či v praxi profesionála – výživového poradce, dietního specialisty, diabetologa.

Více o kurzu

Nejím maso, jsem raw

Vegetariánství, veganství, raw. Život bez masa nebo živočišných proteinů vůbec je stále populárnější. Je proto logické, že součástí kurzu Poradce pro výživu je i kompletní výuka všech alternativních stravovacích stylů – od vegetariánství po raw (syrová strava), včetně těch částí, na které existují často protichůdné názory: vegetariánství v těhotenství či vegetariánství a děti.

Více o kurzu

Aktivně sportuji, zajímám se o výživu ve sportu

Zvýšení výkonnosti a vytrvalosti, rychlejší regenerace – sportovní strava má svoje specifika. V Poradci se naučíte, jak změnit stravovací návyky i jak poskládat jednotlivé potraviny k sobě tak, aby je tělo sportovce co nejlépe zužitkovalo. Nezáleží, zda aktivně sportujete (v tom případě získané vědomosti použijete sami pro sebe) nebo se chcete na sportovní stravu specializovat v praxi výživového poradce. Studium přináší detailní vhled do problematiky pro obě skupiny.

Více o kurzu

Hledám stravovací systém pro střední věk

Menopauza, řídnutí kostí, opotřebované klouby i orgány. Mezi čtyřicítkou a padesátkou začíná tělo stárnout - ženské i mužské. Bez výjimky. Vhodně sestavený jídelníček projevy stárnutí nezastaví, pomůže je ale výrazně zpomalit. V kurzu Poradce pro výživu se naučíte využívat stravu tak, abyste dokázali „naordinovat“ optimální jídelníček sobě i druhým. Individuálně, dle potřeby, zdravotního stavu a pohlaví.

Více o kurzu