Kurzy ATAC

Dana Švestková

www.revite.cz

Ráda bych poděkovala p. Martinovi Jelínkovi za profesionální a komplexní způsob výuky. V oblasti celostního zdraví pracuji 23 roků a cítila jsem, že mi v péči o klienty ještě chybí informace kolem stravování. Sama jako experimentátor s RAW stravováním jsem, zjistila, že extrémy nejsou pro lidský organismus vhodné, i když se některé způsoby stravování tváří, jako ty jediné nejzdravější. Individuální přístup k jednotlivci (klientovi) je ten nejdůležitější.
V ATAC kurzu jsem pochopila souvislosti některých mně známých věcí, ale i nová fakta, která mně překvapila. Jsem několik let vegetariánka, získala jsem v podání skvělého učitele pana Jelínka důležité podněty a rady k vyváženému stravování.
Když jsme byli dotázáni proč jsme si vybrali právě toto školící centrum, moje odpověď byla, podle intuice. Při hledání vhodného kurzu-Výživový poradce převážil fakt, že v ATAC kurzech je kombinován západní medicínský přístup společně se starými východními naukami. Jsem terapeut TČM a Energetické psychologie. Takže náplň kurzu přímo na moje zaměření, to je skvělé a studium jsem si užívala.
Kamarádka, kterou jsem přesvědčila, aby studovala se mnou, mi několikrát řekla: ,,dobře jsi vybrala“..
A já jsem o tom 100%přesvědčena.Ještě jednou děkuji za milý přístup a vstřícné jednání.
Všem zájemcům mohu kurz jedině doporučit. Myslím, že lepší v ČR nenajdete.

Činnost:

  • Poradenství a konzultace Energy
  • Terapie pomocí SU JOK a TČM
  • Řešení zdravotních potíží úpravou jídelníčku a přírodními prostředky
  • Biometrické měření tělesným analyzátorem Tanita BC-545
  • Měření kvantovým magnetickým analyzátorem
  • Sestavení individuálního stravovacího režimu celostním pohledem, doporučení pohybové aktivity, vhodných doplňků stravy, psychologická podpora

Zpět na absolventy