Jsou naše kurzy drahé?

To je otázka do pranice. Pokud z jakýchkoli důvodů nebudete číst dál, tak předem prozradím, že se v maximální možné míře snažíme o dostupnost našich kurzů pro co nejvíce zájemců. Z tohoto pohledu tedy vzdělávání u nás není drahé.

Vše je ale otázkou úhlu pohledu, který vůči situaci zaujmeme.

Cenovou politiku vždy nastavujeme tak, aby byla dostupná co nejširší skupině populace. Toto neznamená, že chceme, aby u nás studoval každý. Naším zájmem je, aby studoval každý, kdo skutečně chce. Máme zájem o seriózní studijní vztah, který je založen na vzájemném respektu. Vážíme si každého studenta, na oplátku očekáváme snahu plnit všechny úkoly v průběhu studia. A protože nejsme troškaři, chceme, aby každý absolvent opustil svůj kurz s vědomím, že se ve svém vývoji v oblasti zdravého životního stylu posunul o kus vpřed.

I přesto, že většina našich kurzů je v on-line formě, nejsme prodejci infoproduktů, které v posledních létech válcují nejen český internet. Jako lektora a autora kurzů mě mrzí fakt, že nemám možnost se s každým studujícím potkat osobně. Na tomto principu jsem před dlouhými léty tento byznys zakládal, představy a požadavky trhu dnes ale bohužel nekorespondují s mými profesními touhami. Prodáváme seriózní vzdělávání, při kterém se snažíme zajistit maximální možnou podporu každému studentovi. Koupí jakéhokoli kurzu delšího než jeden den nedostanete jen informace v podobě seznamu lekcí a průběžných testů, případně seminární práce a závěrečné zkoušky, ale získáváte i kus mě samotného - součástí každého kurzu je Poradna, ve které jsem jak lektor vždy plně k dispozici.

Fakta jsou v oblasti naší cenové politiky jasná: Naprostá většina studujících se v tomto oboru nechce profesně realizovat. V podstatě tak neposkytujeme vzdělání podnikatelské veřejnosti, kde se cena kurzů a školení vždy pohybuje v mnohem vyšších sférách.

Naší snahou je poskytovat vzdělávání nejen v co nejvyšší možné kvalitě, ale především dobře dostupné organizačně i ekonomicky. V tomto směru je nejlevnějším kurzem ten na první pohled nejdražší – půlroční Poradce pro výživu. V přepočtu celkového počtu studijních hodin na cenu docházíme na doslova „směšnou“ částku u on-line verze 18 Kč za jednu hodinu kvalifikovaného celostního studia, u distanční formy 23 Kč.

Protože je pro nemalou část populace náročné investovat celé kurzovné najednou, nabízíme i možnost splátkového kalendáře. Praxe tady opět ukázala, že to byl velmi vstřícný krok, který využívá nemalá část studujících.

Jak už zaznělo, máme zájem především o takové studenty, kteří se chtějí skutečně vzdělávat. Za nejdůležitější kurz proto považujeme půlroční Poradce pro výživu. Jeho absolventi se pak v praxi vydávají různými studijními směry se zájmem doplnit a rozšířit si obzory ještě více. Proto všem těmto absolventům poskytujeme systém slev na další kurzy (jednoměsíční i pobytové), kde rozsah slev osciluje kolem 20 - 25%.

Mgr. Martin Jelínek

Vyberte si z našich kurzů

Co říkají o studiu naši absolventi

Ing. Marcela Krejčířová

Při hledání vhodného kurzu z oblasti zdravé výživy jsem ocenila možnost on- line studia, které mi umožnilo kurz zvládnout i během péče o 2 malé děti – princip průběžných testů člověka donutil studovat opravdu průběžně. Problematika zdravého stravování mě zajímá už dlouhou dobu, ale teprve po absolvování kurzu jsem si nabyté informace v hlavě utřídila a získala potřebný nadhled. Velmi jsem ocenila možnost seznámit se s různými alternativními směry stravování a také možnost konzultací s lektorem. Nyní přemýšlím který kurz absolvuji jako další.

Petra Kramářová, DiS.

Když jsem se rozmýšlela, kde si udělám kurz výživového poradenství, narazila jsem na internetu na reference a hned bylo rozhodnuto!! :-) Jako maminka na mateřské jsem uvítala i možnost on-line studia a díky tomu jsem kurz mohla absolvovat z pohodlí domova. Všem, kdo má zájem o zdravý životní styl, tento kurz doporučuju. Veškeré informace za celý půlrok byly velice obsáhlé a učení mě bavilo...škoda jen, že už to skončilo...Moc děkuji panu Mgr.Jelínkovi a jeho týmu za ochotu a trpělivost odpovídat na všechny otázky a za skvělou organizaci kurzu. Doufám, že do budoucna bude i Výživa ve sportu jako on-line studium a já se ho ráda zúčastním :-)

Alena Rudolf Honolková, DiS.

Na kurz Poradce pro výživu jsem narazila "náhodou" při internetovém vyhledání výživového poradce v místě mého bydliště. Nabídka kurzu mě velmi zaujala, jak formou studia, tak i obsahem. Absolvováním kurzu jsem získala velmi široký rozhled nejen v oblasti stravování, ale též fungování těla. Díky tomu, že mě tato tématika velmi baví a zajímá, jsem se rozhodla v tomto oboru pokračovat dál v profesní rovině. Oceňuji profesionální vedení kurzu, náhled do oblasti výživy je skutečně komplexní ze všech různých úhlů pohledu. Zajímavá je též nabídka dalších kurzů, které do budoucna určitě využiji pro rozšíření svých dovedností.

Další ohlasy absolventů

Vyberte si z našich kurzů

Zpět do sekce Vše o studiu