Speciální program pro firmy a podnikatele

Podnikáte, zastáváte pozici ve středním nebo vrcholovém managementu, na vašem pracovním výkonu závisí přežití firmy. Zajímáte se stejně intenzivně také o přežití vlastní? Bez nadsázky – životní styl podnikatelů, manažerů a dalších pracovně přetížených (ano, přetížených) lidí je často bojem, ve kterém se tělo a mysl téměř neustále pohybují na hranici mezi „ještě to zvládám“ a „nikdo nečekal, že je zhroucení tak blízko“.

Manažer, to je stres, velké pracovní zatížení, uspěchaný život. A tomu odpovídající strava – nadbytek prázdných kalorií, přemíra jednoduchých cukrů, nedostatek živin, důležitých pro správné fungování těla i mysli. Změna stylu přitom bývá těžká – den má jen 24 hodin a práce má v životě manažera přednost. Na druhou stranu, odsouvat zdraví na druhou kolej jde jen chvíli.

Nabízím změnu

Už téměř 15 let přednáším o zdravé výživě, vzdělávám výživové poradce, poskytuji výživový koučink sportovcům i firmám. Co mohu udělat pro vás? Navrhnu optimální stravovací i pohybové aktivity pro vás samotné nebo vaše zaměstnance. Nabízím tři způsoby.

  • Jednorázové školení
    Přijedu za vámi do vaší firmy a vy sami se naučíte sestavit si základní a časově nenáročné jídelníčky z potravin, které zvyšují odolnost těla i mysli vůči stresu, vyčerpání a nadměrné pracovní zátěži. A které zároveň snižují riziko postižení civilizačními chorobami.
  • Dlouhodobý výživový koučink
    Každý jsme jiný a každý potřebujeme na talíři něco jiného. Společně zjistíme, co vy nebo vaši klíčoví zaměstnanci potřebují, na základě toho vás pak naučím pracovat se stravou individuálním způsobem.
  • Samostudium
    Pro zájemce z řad manažerů, podnikatelů a dalších extrémně pracovně vytížených jedinců jsem připravil v Česku unikátní on-line program ProfiEat. Studujete individuálně, kdy chcete a kde chcete.

Potřebujete více informací?

Napište mi na info@kurzyatac.cz, do 24 hodin se ozvu zpět a domluvíme podrobnosti.

Mgr. Martin Jelínek