Letní formování postavy s Martinem Jelínkem

Existuje řada způsobů, jak pomocí stravy a pohybové aktivity zhubnout nadbytečný tuk, nabrat svalovou hmotu a celkově "zlepšit" postavu. K dosažení takového cíle je zapotřebí několik "maličkostí":

  • Znát a respektovat základní pravidla stravování a pohybové aktivity.
  • Umět určit metabolické potřeby těla.
  • Vlastnit dostatečně pevnou vůli k dodržování nastaveného režimu.

První dvě podmínky jsou nedílnou součástí studia kurzů, které pořádáme. Naučit se jednotlivé techniky a na základě nich sestavit vhodný jídelníček tak není nic náročného. Dodržovat systém je ale obtížně zvládnutelná výzva - ani vrcholoví sportovci se neobejdou bez trenéra, jehož úkolem je motivovat k lepším výkonům a dohlížet na plnění dílčích cílů.

Akce "Letní formování postavy s Martinem Jelínkem" je výjimečná v tom, že nebudete studovat, ale poslouchat svého trenéra, jehož role se s radostí zhostím osobně.

Jak akce probíhá?

Předně je nutné zdůraznit, že akce není hromadná, každému se budu věnovat individuálně. Začínáme přesně v okamžiku, kdy se rozhodnete - tedy HNED a na dobu 3 měsíců.

1
Společně stanovíme cíl – redukci hmotnosti, nárůst svalové hmoty, formování postavy, zlepšení regenerace a zvýšení sportovní výkonnosti... Každý má svoje vlastní představy, mým úkolem bude je respektovat a v případě potřeby je formulovat do realistického formátu.
2
Zanalyzujeme metabolismus – ať už je cíl jakýkoli, k jeho dosažení je žádoucí mít představu o tom, jaký metabolický profil řídí chování těla. Jeho správné stanovení pomůže lépe zacílit na pohybovou aktivitu a především koncepci nového stravování.
3
Zanalyzujeme stávající jídelníček – je nezbytně nutné vědět, jakou koncepcí stravy je tělo ovládáno, na jaké potraviny jste zvyklí, které přebývají a naopak kterých se nedostává. Odhalení chyb je základním předpokladem pro správné nastavení funkčního jídelníčku.
4
Najdeme cestu k vhodné pohybové aktivitě – zdaleka neplatí, že jen běhání, cyklistika či samotné posilování je zárukou dosažení cíle pro každého. Stejně jako stravu i pohyb je třeba řešit na individuální úrovni.
5
Budeme pracovat na změně stravování – NEdostanete ode mě jídelníček, který budete dodržovat. Změny budeme provádět postupně, krok za krokem, a průběžně sledovat reakce těla. Jen tak je možné nastavit systém, který skutečně funguje. Stravu budeme společně ladit na aplikaci ZOF, kde vám budu každý den koukat do talíře. Do užívání doplňků nikoho nutit nebudu — pokud na jejich příjmu budete trvat, vybereme takové, které pro vaše potřeby dávají skutečný smysl.
6
Budeme spolu v neustálém kontaktu – komunikace bude probíhat na platformě aplikace ZOF, součástí poradenství budou pravidelné videohovory.

Z důvodu individuálního přístupu je kapacita účastníků omezená.

Váš trenér
Martin Jelínek

Výživový poradce, autor sedmi úspěšných knih. Zakladatel vzdělávací společnosti ATAC pořádající kurzy, která spojují moudra východních filozofií s poznatky moderní vědy. Jeho cílem je předávat celostní poznání v oblasti výživy a zdraví všem skupinám populace. Vede kurzy výživového poradenství on-line, podílel se na pořadu České televize Pod pokličkou, je autorem výukového systému ZOF.

Cena včetně DPH:

8 900 Kč

Termín zahájení:

Nejpozději následující pracovní den po uhrazení poradenství.

Typ:Individuální poradenství
Rozsah:3 měsíce

Přihláška:

Letní formování postavy s Martinem Jelínkem

Počet účastníků:

Cena vč. DPH: 8 900 Kč

Tento kurz je vyprodán